Hakkımızda

ADA TARIM (Ada fide zirai ilaç ltd. şti.) 2016 yılında tarımsal ürünler pazarlaması amaçlanarak kurulmuştur. Kuruluş amacına uygun olarak Seminis marka sebze tohumlarının satışını yapmaktadır. Geçmişten gelen deneyimli ziraat mühendisi kadrosu domates çeşitleri üzerinde çalışmalara başlayarak RANGER ve ROYAL isimleri ile bilinen iki domates çeşidini üreticilerimizin beğenisine sunduk. Domates çeşitlerinin yanı sıra en lezzetli ve yüksek tonajlı karpuz çeşidi olan Odipus, siyah karpuz Pata Negra, oturak hıyar Altay ve  Toros , Alba kabak Bourgondia, Gina, Riberia fasulye başta olmak üzere 25 çeşitte satış ve teknik çalışmalarımız devam etmektedir.

İş ortaklarımıza çözümler sunabilmek için dünyanın en büyük tohum ekim makinası üreticilerinden biri olan Daros firmasının Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek, tohum ekim, saksı dolum ve fide şaşırtma konusunda çözümler sunmaktayız.

ADA TARIM tecrübeli ziraat mühendisi kadrosu ile sadece satış ve pazarlama faaliyeti yapmayarak değerli üreticilerimize  teknik konularda da destek olarak tarımsal üretimin başarısı için çalışmaktadır.

Gücünü tarımdan ve ülkemizden alan şirketimiz bir kişi ile başladığı iş hayatına 5’i ziraat mühendisi olmak üzere 7 kişilik ekibiyle devam etmektedir.

Misyonumuz

Tarım ile yaşamını sürdüren her bir bireyin daha iyi yaşam şartlarının hakları olduğuna ADA tarım ailesi olarak inanıyoruz. İnancımız gereği ADA tarım ailesi tedarikçilerimizle ve iş ortaklarımız ile hep birlikte bunun için Dünyanın en seçkin ve kaliteli ürünlerini ürettirip sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Vizyonumuz

Doğru, Kaliteli, Güvenilir hizmet sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile üretici beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

Sizin İçin Burdayız

Bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Recep Akşit

Ziraat Mühendisi (Serik - Alanya Bölge Sorumlusu)

Şali Erguş

Ziraat Mühendisi (Antalya - Kumluca Bölge Sorumlusu)

Cüneyt Coşgun

Ziraat Mühendisi (İç Anadolu Bölge Sorumlusu)

Bora Hiçdurmaz

Ziraat Mühendisi (Antalya Bölge Sorumlusu)

Abdullah Kahya

Ziraat Mühendisi (Kumluca - Demre Bölge Sorumlusu)

Muhittin Uçar

Ziraat Mühendisi (Fethiye - Ortaca Bölge Sorumlusu)

Burak Kıncı

Muhasebe - Finans Koordinatörü

Elif Ergül Yahşi

Muhasebe Sorumlusu

Havva Erguş

Muhasebe Sorumlusu
Merkez Ofis
0 (242) 464 12 25

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı
15.Coşgun Sokak No:108
Aksu/ANTALYA