Card image cap

RANGER 4480 RANGER F1

Geç güz döneminde 4×4 hastalık dayanımında ve 230-280 gr koyu kırmızı Meyve ağırlığıyla rakiplerini geride bırakan çeşit RANGER 4480.

5-25 Eylül dikim tarihleri arasında en iyi performansını alabileceğiniz çeşit özellikle soğukta meyve tutumu ve renk almasıyla göz doldurmaya devam ediyor. Salkımda 4 lü 5 li meyve olup çiçeklerde körleme yapmamaktadır.

Özellikle soğuk (aralık-ocak) dönemlerde meyve rengini ve şeklini kesinlikle bozmadan halde en fazla fiyat farklı ile satılan domates yine RANGER 4480 olmuştur.

Bölge ayırt etmeksizin KUMLUCA-FETHİYE-KINIK-FİNİKE-ANTALYA-SERİK-MANAVGAT ta bir çok üzeticide hiç problemsiz 2018 yılını tamamlamıştır.

FOR, TYLCV, TSWV, N  gibi ülkemizde en çok problem olan kök hastalıklarından kök ur nematodu na ve fusarium radici ye, bitki gövdesinde ortaya çıkan sarı yaprak kıvırcıklık virüsü ve spotted virüsüne dayanımı olması çeşidi ön planda tutmaktadır.

İlgili Ürünler:
Card image cap

Türkiye de Adıyla Satılan Tek Karpuz ODIPUS- OTOBÜS

Odipus namı diğer Otobüs Ala karpuz segmentin de en tonzaj lı, en tatlı karpuz olup Otelcilerin adıyla istediği tek karpuz çeşididir.

Güçlü bitki yapısına sahiptir.

Uzun kare tipi meyve şekli ile tünel, alçak tünel ve açık tarla üretimine uygundur.

İlgili Ürünler:
Card image cap

Çiçek tohumu atmak artık çok kolay

Da-Ros LR600 modeli ile çiçek işletmelerinin işi artık çok kolay oldu, LR600 tohum atım makinesi ile istediğiniz küçüklükte tohumu tohum çapına göre özel hazırlanmış drum-Tambur lar ile istediğiniz viol tipine atmak artık çok daha kolay.

LR600 tohum atım makinesi saatte 600 viol atım kapasitesiyle birçok sebze fidesi üreten fide işletmelerinde kullanıldığı gibi çiçek fidesi üreten işletmeler ve belediyelerinde tercihi olmaya başladı.

Tohum çeşidine bağlı olmakla birlikte %98-99 atım kapasitesiyle LR 600 çalışma esnasında çok sessiz olmasıylada dikkat çekmektedir.

Hiçbir tohum atım makinesinde olmayan violde bulunan her deliğe istenildiği kadar tohum atabilen tek makine LR600 dür. Özellikle her göze hiç el değmeden istediğiniz kadar(1-100) tohum atmak artık çok kolay.

İlgili Ürünler:

Sizin İçin Burdayız

Bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.

Recep Akşit

Ziraat Mühendisi (Serik - Alanya Bölge Sorumlusu)

Şali Erguş

Ziraat Mühendisi (Antalya - Kumluca Bölge Sorumlusu)

Cüneyt Coşgun

Ziraat Mühendisi (İç Anadolu Bölge Sorumlusu)

Bora Hiçdurmaz

Ziraat Mühendisi (Antalya Bölge Sorumlusu)

Abdullah Kahya

Ziraat Mühendisi (Kumluca - Demre Bölge Sorumlusu)

Muhittin Uçar

Ziraat Mühendisi (Fethiye - Ortaca Bölge Sorumlusu)

Burak Kıncı

Muhasebe - Finans Koordinatörü

Elif Ergül Yahşi

Muhasebe Sorumlusu

Havva Erguş

Muhasebe Sorumlusu
Merkez Ofis
0 (242) 464 12 25

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı
15.Coşgun Sokak No:108
Aksu/ANTALYA