ADA TARIM’LA ÇİFTÇİ GÜLECEK

Masko Domates Tohumu ve Wings Gübre gibi çiftçinin hem yüzünü güldürecek hem de kazanç sağlayacak yeni ürünleriyle Growtech Tarım Fuarı'na damgasını vuran ADA TARIM, yerli ve yabancı binlerce üretici tarafından tam not aldı

Dünyanın en büyük örtü altı tarım fuarı olarak gösterilen Growtech Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı'nda yerli ve yabancı binlerce üreticinin uğrak noktası olan ADA Tarım, sergilediği ürünlerle tam not aldı. Yeni ürünleri Masko Domates Tohumu ve Wings Gübre'nin yanı sıra Çıtırex Kavun Tohumu ve Da-Ros Tohum Atım Makinası ile fuarın gözde firmaları arasında yer alan ADA Tarım, çiftçinin hem yüzünü güldürecek hem de kazanç sağlayacak.

EN İYİ HİZMETİ SUNDUK

Fuarda çok önemli bağlantılar kurduklarını belirten ADA Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Coşgun, 11 ziraat mühendisi ile katılımcılara en iyi şekilde hizmet sunmaya çalıştıklarını ifade etti. Coşgun, “ADA Tarım olarak yurtiçi ve yurtdışından fuar için gelen 50'den fazla kişiyi burada misafir ettik. Ayrıca standımızı ziyaret eden binlerce sektör temsilcisine ziraat mühendislerimiz ile en iyi şekilde hizmet sunmaya çalıştık. Kurduğumuz bağlantılarla da oldukça başarı sağladığımızı gördük” dedi.

TESCİLLİ WİNGS GÜBRE

Coşgun, “Yeni ürünlerimiz Masko Domates Tohumu ile tüm sebze türlerinde kullanılabilen tescilli ve patentli Wings Gübre'miz, üreticilerimiz tarafından da büyük ilgi gördü. Ayrıca sarı kavun denince akla ilk gelen Çıtırex Tohum ile Da-Ros Tohum Atma Makinamız da fuarın gözdelerindendi. Tüm ürünlerimizi de hem yurtiçine hem de yurtdışına gururla sunuyoruz. ADA Tarım olarak öncelikli ilkemiz ve hedefimiz, Türk çiftçisinin ve tarımının kalkınmasıdır” diyerek şöyle devam etti:

BAKANIMIZI GÖREMEDİK

“Dünyanın en ünlü tarım fuarları arasında bulunan Growtech'e, 30'dan fazla ülkeden 850 firma katıldı. Bunun yanı sıra 130 ülkeden de 90 bin ziyaretçi yer aldı. Ancak böylesine önemli bir fuarda ne Tarım Bakanımızı, ne de Büyükşehir Belediye başkanımızı görebildik. Oysaki fuarda yer almalarını, yanımızda bulunmalarını isterdik. Valimizin dışında siyasilerden bir tek İYİ Parti Antalya İl Başkanı Yavuz Temizer'i görebildik. İl başkanımız tüm stantları gezerek firmalarımıza başarılar diledi. Bizlere verdiği önemden dolayı da Sayın Temizer'e teşekkürlerimizi sunuyorum.”

Sercan AYTIŞ/ÖZEL